LEZZETİ YARATANLAR

Bütün çocukların en sevdiği yemek, annesinin elinden çıkmış yemektir. Bizlere sadece bir tabak yemek sunan değil sunduğu yemeğin içine sevgisini katan bütün kadınlarımız adına Anadolu toprağının kıymetini iyi bilen kadınlarımızla birlikte tamamen el yapımı ve doğal olarak üretilen yöresel lezzetleri sofralarınıza taşıyoruz.

Bildiğiniz üzere 6 Şubat tarihinde yaşadığımız deprem felaketinin ardından işletmemizi Ankara’da yeniden hayata geçireceğiz. Yepyeni bir coğrafyada varlığımızı sürdürme gayesiyle çalışırken, yeni ekibimizi de deprem bölgelerinden Ankara’ya gelen afetzede vatandaşlarımızın katılımıyla kuruyoruz. Birlikte üretmek, paylaşmak ve birlikte iyileşmek için el ele verip yeniden çiçek açacağımıza inanıyoruz.

Medeniyetleri birleştiren güzel Antakyamızdan ayrı düşen ve yeniden ayağa kalkmak için bizlere katılmak isteyen afetzede vatandaşlarımızla birlikte ekibimizi oluşturuyor ve topraklarımızın yöresel lezzetlerini yine memleketimizin birleştirici gücüyle Ankara’da bir kez daha sizlere sunmaya hazırlanıyoruz.

basvuru@antikya.com.tr

+90 531 464 76 85